עו"ד רותם טובול

 

 

 

 

 

 

 

 

עורכת הדין רותם טובול מתמחה ועוסקת בתחום המשפט הפלילי והמנהלי החל משנת 2007.


עו"ד רותם טובול הנה בוגרת תואר LL.B במשפטים של המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. במסגרת לימודיה, עו"ד רותם טובול התמחתה בחטיבה למשפט פלילי וקרימינולוגיה, בראשותו ובהנחייתו של פרופ' בועז סנג'רו, שם רכשה ראייה רחבה על תחום המשפט הפלילי, ולקחה חלק בקורסים ייחודיים ופרקטיים שהקנו לה ידע רב ומומחיות. 


בתום לימודיה, החלה עו"ד רותם טובול את התמחותה בפרקליטות הפלילית של מחוז דרום, שבמסגרתה הופיעה בבתי המשפט השונים; עתירות אסירים; ועדות שחרורים; ועסקה בהכנה וניתוח של תיקים פלילים מורכבים מכל גווני הקשת הפלילית.


לאחר סיום ההתמחות ועמידה בהצלחה רבה בבחינות הלשכה, החלה עו"ד רותם טובול לעבוד במשרדו של עו"ד אלי כהן, המדורג כאחד ממשרדי עורכי הדין הפליליים המצליחים והמנוסים ביותר. במסגרת עבודתה במשרדו של עו"ד אלי כהן, עו"ד רותם טובול התלוותה וניהלה תיקים פליליים מורכבים; הייתה אחראית על מחלקת הטיפול באסיר; הופיעה וייצגה בבתי המשפט, וועדות השחרורים ועתירות אסירים; ועסקה בכתיבת חוות דעת משפטיות. 


בתום חמש שנות עבודה במשרדו של עו"ד אלי כהן, רכשה עו"ד טובול ניסיון רב ופתחה את משרדה.

 

עו"ד רותם טובול חברה בפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין; משמשת כקובלת מטעם לשכת עורכי הדין; ומכהנת כיושבת ראש ועדת שירות בתי הסוהר מטעם לשכת עורכי הדין.

 
משרדה של עו"ד רותם טובול חרט על דגלו ערכים של יושרה, אמינות, חריצות, מצוינות, מקצועיות, יצירתיות, חשיבה "מחוץ לקופסה", חדשנות, מסירות ויחס אישי ללקוח.